Bilgi Dekor - Güncel Dekorasyon Haberleri

Retro Dekorasyon Fikirleri

0 133

Günlük hayatımız içerisinde yer alan dekorasyon ev ortamları için son derece önem verilen konuların başında yer almaktadır. Geçmişe yönelik çalışmalar son zamanlarda da büyük bir önem arz etmekte ve dekorasyon önerileri içerisinde yer almaktadır. Yaşam alanlarınızı daha gösterişli ve dikkat çekici bir hale dönüştürmek ve geçmişin izlerini ortam da açığa çıkarmanız adına Retro Dekorasyon fikirleri üzerinden hareket edebilirsiniz.

Nostaljik değer taşıyan ürünler, kahve tonları ve geçmişi andıran objeler Retro dekorasyonun içerisinde yer almaktadır. Retro Renkleri içerisinde koyu renkler hâkimdir. Daha depresif renkleri tercih ederek Retro dünyasına ayak basabilirsiniz.

Retro Modası ile Geçmişe Adım Atın

Evinizde Retro modasının açığa çıkmasını istiyorsanız yapmanız gereken tek şey hem koyu renkleri tercih etmeniz hem de iri desenli duvar kâğıtları, mor koltuklar veya avokado yeşili gibi renkleri ortamlarınızda çıkartmanız gerekmektedir. Stil renkleri ve iri desenli parçalar ile ortamınızda ki Retro havayı açığa çıkartabilirsiniz.

Geçmişi ortamlarınızda tekrar görebilmek ve ortamlarınızda farklı bir ambiyansın ortaya çıkmasını sağlamak adına Retro Tarzı Dekorasyon modelleri tercih edilebilir. Geçmiş yılların popüler renklerini mutfak dolapları, perde, halı ve oturma gruplarında kullanabilirsiniz. Hatta daha nostaljik bir görüntüye sahip olan lamba modelleri de dekorasyon ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilecek ve ortamınızda ki Retro tarzının ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.