Bilgi Dekor - Güncel Dekorasyon Haberleri

Mutfak Dekorasyon Fikirleri

0 117

Genelde yanlış dekorasyon sonucunda, mutfakta ki alan daha da küçük ve dar bir ortama dönüşebilmektedir. Bu durumda kişilerin rahat hareket etmesini zorlaştırmakta ve mutfak ortamlarını daha da sıkıcı bir hale dönüştürmektedir. Bu tür sorunlardan kolay bir şekilde kurtulmanız adına, Mutfak Dekorasyon fikirleri üzerinden hareket ederek, mutfağınızı daha şık bir hale dönüştürebilirsiniz.

Beyazın yoğunlukta olduğu renklerin yanı sıra, açık maviler, morlar, kırmızılar ve canlı renklerde mutfağınızın daha açık alana ve şık bir ortama dönüşmesine yardımcı olmaktadır.

Mutfağınızı daha şık bir hale dönüştürebilmeniz ve ortamda genişlik sağlamak adına, yemek masalarını cam önüne koyabilir ve mutfak dolapları üzerinde ayna kullanımı oluna başvurabilirsiniz.

Üst dolap renkleri ile alt dolap renklerini farklı tonlarda tercih etmeniz mutfağınızın daha farkı bir atmosfere dönüşmesini sağlayacaktır. Modası hiç geçmeyen hatta her sezonda moda akımı içerisinde yer alan Ahşap ürünlerle de 2020 Mutfak Tasarımları dünyasın ayak basabilirsiniz.

Canlı Renkler Tercih Ediliyor

Bu sezonda mutfaklarda en sık karşılaşacağımız renkler arasında kırmızı ve beyaz tonlarıdır. Kırmızı mutfak dolapları siyah yemek masalarıyla mutfağınızda modern bir görüntünün oluşmasını sağlarken diğer yandan da kırmızı ağırlıklı lambalar, vazo ya da çatal bıçak takımlarını kullanarak da mutfağınızı daha da dikkat çekici bir hale dönüştürebilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.